Popularny analityk kryptoanalityczny Peter Brandt mówi, że Bitcoin Pointing Towards All-Time High, XRP Could Follow

W #Bitcoin, #Ripple
-Peter Brandt, weteran i analityk kryptoński, mówi, że wykresy Bitcoin Rush wskazują na kolejny wszechczasowy haj.

-Brandt i kilku innych analityków twierdzi, że XRP może doświadczyć potencjalnego przełomu cenowego.

Popularny analityk kryptograficzny i strateg handlu, Peter Brandt, twierdzi, że wykresy Bitcoin’a przygotowują się do potężnej rundy cenowej, która może doprowadzić BTC do kolejnego wszechobecnego haju.

Według opublikowanego przez niego tweeta, Brandt twierdził, że Bitcoin ustawia się na „masywny trójkąt symetryczny“. Długoletni inwestor powiedział, że jego interpretacja wykresów wskazywała na kolejny wszechczasowy haj dla Bitcoin’a, przed ustaleniem ceny na 50.000 dolarów.

Tak naprawdę to tam jest moja głowa. Masywny trójkąt symetryczny w $BTC wskazuje na ATH, potem $50 tys.

– Peter Brandt (@PeterLBrandt) 25 lipca 2020 r.

Brandt przewidział również wyłom dla XRP, mówiąc, że moneta będzie tworzyć ewentualne odwrócone dno głowy i ramion. Wycelował w Ripple Labs, firmę macierzystą stojącą za XRP, za to, że jest „uchwytem na torbę“ na krypto-asetę i głównym beneficjentem, jeśli cena miałaby wystartować.

Yup, $XRPBTC tworząc możliwe odwrócone dno H&S. Może Ripple Labs, uchwyt na torbę, będzie w stanie wyciągnąć kota z torby. pic.twitter.com/t2VXULTYz8

– Peter Brandt (@PeterLBrandt) 25 lipca 2020 r.
Analityk fal Elliott i kryptoanalityk Benjamin Blunts również wskazał na potencjalny przełom dla XRP, mówiąc, że kryptoanalityk wyglądał na gotowy do „zgrywania naprawdę szybko“. Weteran handlowiec wskazał na duży wybuch flagi byka tworzący się na wykresach.